Site Kullanım Koşulları

YASAL HÜKÜMLER

VAILLANT BODRUM (“www.vaillantbodrum.com”) web sitesine hoş geldiniz!

Web Sitemizin Kullanım Şartları
Bu web sitesini kullanarak ve ziyaret ederek aşağıdaki şart ve koşulları kabul etmiş olursunuz. VAILLANT BODRUM aşağıdaki yazılı şartları kabul etmediğiniz taktirde siteyi terk etmeniz gerekmektedir.
1. Web Sitemizin Kullanımı Hakkında
www. vaillantbodrum.com web sitesinde yayınlananlar herhangi bir kişi ve/veya kurum tarafından değil bireysel araştırmalar ve kişisel görüşleri içerir. Web sitesindeki bilgiler herhangi bir kişi veya kuruma bildiride bulunma ya da talimat veya yasal direktif verme amacı taşımaz.
Kullanıcı olarak bu web sitesi ve içeriğini sadece web sitesinde makul olarak öngörülen amaçlar doğrultusunda veya VAILLANT BODRUM ile olan ilişkiniz süresince sair biçimde makul olarak sizden beklenen şekilde ve web sitesinde değişik zamanlarda geçerli olan prosedürlere göre kullanabilirsiniz. Web sitesini (1) yürürlükteki yasaları ve/veya VAILLANT BODRUM veya üçüncü tarafların haklarını (fikri mülkiyet hakları dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ihlal edecek şekilde; (2) yasa dışı, tehdit edici, hakaret içerikli, küçük düşürücü, müstehcen, kaba, ayrımcı, pornografik, küfür içerikli veya ahlaka aykırı olabilecek veya bu tür davranışlara teşvik edebilecek herhangi bir bilgi, materyal ya da içerik yayınlamak, yüklemek, geçici olarak depolamak (bu tür bir olanak veriliyorsa) veya iletmek için; (3) ‘kışkırtıcı’ ya da ‘önemsiz’ e-posta gönderme amacıyla veya aracı olarak kullanamazsınız.

Yürürlükteki yasalarca öngörülebilecek diğer hakların yanı sıra VAILLANT BODRUM kullanım yasaklarını ihlal etmeniz halinde web sitesine erişiminizi tamamen kendi takdiri doğrultusunda geçici veya sürekli olarak engelleme hakkını saklı tutar. Ayrıca, VAILLANT BODRUM tamamen kendi takdiri doğrultusunda (a) sizinle ilgili veya tarafınızca yüklenen materyalleri web sitesinden kaldırabilir, (b) ihlalden doğan her türlü zararı (itibar açısından uğranılan zararlar ve yasal ve idari masraflar dâhil) tazmin etmek için tarafınıza dava açabilir, (c) mümkünse web sitesini kullanımını bırakmanız için bir beyanname imzalamanızı şart koşabilir, (d) yürürlükteki yasaların uygulanmasını sağlamak için uygun göreceği bilgileri kamu yetkililerine iletebilir ve/veya (e) şu an ve gelecekteki zararlarını azaltmak ve web sitesini kötü kullanıma karşı korumak için uygun görebileceği başka eylemlerde bulunabilir.

Sorumluluk Muafiyeti (Feragatname)
www.vaillantbodrum.com web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru olması için her türlü çaba sarf edilse de, VAILLANT BODRUM bu tür bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliğine ilişkin herhangi bir açık ya da zımni teminat veya garanti ile ilgili taahhütte bulunmaz.
Kullanıcıların bu web sitesini kullanarak ve ziyaret ederek www.vaillantbodrum.com adresinde yayınlanan bilgilerin kullanımından doğan her türlü doğrudan veya dolaylı kayıp ya da zarar durumunda herhangi bir borç, sorumluluk ya da yükümlülük için VAILLANT BODRUM’ı sorumlu tutmamayı açıkça kabul ettiği varsayılır. Web sitesindeki herhangi bir içerik ve/veya hizmet kullanıcılara önceden haber vermeden VAILLANT BODRUM tarafından değiştirilebilir. www.vaillantbodrum.com web sitesi önceden bildirilmeden hizmet dışı olabilir. www.vaillantbodrum.com , web sitesinde yayınlanan bilgilerden, bu bilgilere bağlı olarak gerçekleştirilen işlemlerden veya web sitesine erişim sağlanamamasından kaynaklanabilecek herhangi bir zarar ve/veya kayıp için sorumluluk kabul edilmez. Bu bilgiler insan hatası, teknik sorunlar veya başka nedenlerden dolayı yanlış, yetersiz, hatalı ya da eski olabilir. www.vaillantbodrum.com , web sitesinde yayınlanan bilgilerin hatalı veya eksik olmasından dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulmayacaktır.
Telif Hakkı
Bu web sitesi VAILLANT BODRUM’a aittir ve VAILLANT BODRUM tarafından web sitesinde yayınlanan bilgiler kısmen kendi kaynakları ve kısmen başka kaynaklardan alınmıştır. Bu web sitesinin tasarım ve içeriği ile ilgili tüm haklar daima VAILLANT BODRUM’a aittir. Web sitemizde yayınlanan içerikler kaynak belirtilerek dahi olsa yeniden yayınlanamaz, aksi davranışlarda bulunan web siteleri için sitemiz içerik koruyucusu DCMA tarafından yasal işlem başlatılır.. Web sitesinin veya belirli bölümlerinin ticari amaçlar için kopyalanması ve bunların indirilmesi kesinlikle yasaktır.
Bağlantılar
Bu web sitesindeki bağlantılar veya köprüler aracılığıyla erişilen ve başka kurum ve kuruluşlar tarafından yayınlanan web sitelerindeki bilgiler hiçbir şekilde VAILLANT BODRUM için bağlayıcı nitelikte değildir.

top